Aktualności

Najważniejsze informacje

HALOWY PUCHAR POLSKI w skokach

Nasi zawodnicy z każdych zawodów wracają z medalami. W ostatni weekend w Halowym Pucharze Polski 2019 w skokach rozgrywanym w Lesznie ogółem zdobyliśmy 3 z 15 medali oraz 9 miejsc punktowanych. W zeszłym roku zdobyliśmy 5 medali (2 x złoto, 1 srebro i 2 x brąz) i 8 miejsc punktowanych.

Medale zdobyli:

Złoto - Grzegorz Kubiak z KJ SO Łąck w kategorii Seniorów na koniu SZULER

Brąz - Malwina Urbańska z St. Warszawski KJ też w kategorii Seniorów na koniu FINNA W

Brąz - Juliana Suska z KS Euro Holding w kategorii Juniorzy na koniu TOKAJER 8

Miejsca punktowane IV-X zdobywało 9 naszych zawodników:

IV miejsce

·        w kategorii Dzieci I zdobyły Kaja Hipsz z KJ Aldragho na koniu DANZA II

·        w kategorii Seniorzy Krzysztof Retka z St. Warszawski KJ na koniu NINTO CHICO.

V miejsce zajęła zawodniczka SKJ Bajardo Czosnów Anna Seroka na koniu EXTRA DOLLARS.

Na VI miejscu zawody ukończyli:

·        w kategorii Open Franciszek Jurzak z SKJ Ponylandia Wojciechowice na koniu CLAUS

·        w kategorii Seniorzy Weronika Minkiewicz z KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego na koniu CHOCOLATE BLUE.

Miejsca VIII-X zajmowali:

·        Blanka Jędrzejczak z JSK Equita na koniu RAVECCO S w kategorii Open

·        Antoni Strzałkowski  z KJ Strzała Krubiczew na koniu BLANT w kategorii Seniorzy

·        Julia Kozerska z KJ Strzała Krubiczew na koniu LEON Q w kategorii Open

·        Cezary Kalinowski z KJ Strzała Krubiczew na koniu KEMBALL w kategorii Seniorzy.

Gratulujemy serdecznie i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy sportowe!