Aktualności

Najważniejsze informacje

Halowy Puchar Polski Dzieci i Młodzieży 2019

Za nami Halowy Puchar Polski Dzieci i Młodzieży 2019 w skokach rozgrywany w Lesznie i kolejne udane zawody dla zawodników W-MZJ. Ogółem zdobyliśmy 2 z 21 medali oraz 15 miejsc punktowanych. W zeszłym roku zdobyliśmy 8 medali (4 x złoto, 2 x srebro i 2 x brąz) i 7 miejsc punktowanych. W tym roku medali mamy mniej, ale za to cieszy liczba miejsc punktowanych, dobre jazdy gdyż 3 kategoriach Kuce A1, Kuce C i Dzieci II o medalach decydowała rozgrywka.

Medale zdobyli:

Złoto - Franciszek Jurzak z SKJ Ponylandia Wojciechowice w kategorii Małe Konie E na koniu LA CUMPARSITA
Brąz - Wiktoria Leszek-Karwańska z SKJ Hawajka Majdan również w kategorii Małe Konie E na koniu GRACJANA

Miejsca punktowane IV-X zdobywało 16 naszych zawodników:

IV miejsce w kategorii Kuce A1 zdobyła Martyna Ufnal z KJ Hippica Polonia Słupno na koniu RAMIRO,  w kategorii Kuce C Roksana Naumiuk BPK (MAZ) na koniu JAWA, w kategorii Kuce D bis Lena Oleszkiewicz z KJ Aldragho na koniu GLENLO FIONNUALA i w kategorii Małe Konie E Alicja Iwaszczuk z KJ Wiktorowo na koniu PSOTKA.

V miejsce zajęli w kategorii Kuce A1 Kornelia Pawłowska BPK (MAZ) na koniu AT LAST RAVISHING RUBY,  w kategorii Kuce C Karolina Bar z KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego na koniu MARKIZA, w kategorii Kuce D bis Laura Tralewicz Pielak z SKJ Ponylandia Wojciechowice na koniu CONAN MC MURPHY, w kategorii Małe Konie E Wiktoria Okupny z SKJ Grobice na koniu LOGOS oraz w kategorii Dzieci II Julia Ptaszyńska z KJ Plejada na koniu DIACONTINA.

Na VI miejscu zawody ukończyli w kategorii Kuce D Laura Tralewicz Pielak z SKJ Ponylandia Wojciechowice na koniu BALLYHANE FRADDY a w kategorii Dzieci II Zuzanna Werelich z KJ Wiktorowo na koniu CRICOVA L oraz Zofia Gintowt-Juchniewicz z SJ Poster Piaseczno na koniu SKŁADNIA.

Miejsca VII-IX zajmowali Hubert Aniołek z SKJ PONY POWER na koniu Beneton, Nina Oleszkiewicz z KJ Aldragho na koniu CLYDAGH JUSTICE w kategorii Kuce D bis, Kornelia Pawłowska BPK (MAZ) na koniu STORMING AHEAD BLANT w kategorii Kuce A2 oraz Amelia Zubczyńska z KJ Dworek Okuniew na koniu TOUAREG

Gratulujemy serdecznie i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy sportowe.