Aktualności

Najważniejsze informacje

Mistrzostwa Polski w skokach 2019

Z Mistrzostw Polski w Skokach 2019 w Jakubowicach zawodnicy W-MZJ przywożą 1 medal i 7 miejsc punktowanych.

W kategorii „Juniorzy” Juliana Suska z KS Euro Holding Warszawa na koniu Tokajer 8 zdobyła brązowy medal. Brawo! VII miejsce w tej kategorii zajęła Natalia Stefańska z JKS DIM Warszawa na koniu Firebridge Tag.

W „Dzieci I” IV miejsce walcząc w rozgrywce zajęła Wiktoria Jannasz SKJ Poczernin na koniu Clicquot a na IX pozycji zawody ukończyła Julia Kapel z KJ Aldragho Piaseczno na koniu Ulilen.

W „Młodych Jeźdźcach” VII miejsce wyskakał Jakub Kubiak z KJ SO Łąck na koniu Baco a na X pozycji zawody zakończył Kacper Mróz z KJ Galop Kozienice na koniu Q De Revel.

W „Seniorach” IV miejsce tuż za podium L zajmuje Radosław Zalewski z SSKJ Bobrowy Staw na koniu Ilatina a na V miejscu melduje się Grzegorz Kubiak z KJ SO Łąck na koniu Szuler.

Brawa dla naszych zawodników i trenerów!