Aktualności

Najważniejsze informacje

GALA MISTRZÓW 2018

Za nami Gala Mistrzów 2018, na której gościliśmy ponad 400 osób! W tym roku nagrodziliśmy 174 zawodników, którzy w 2018 zdobywali medale, wywalczyli klasy sportowe oraz powołania do Kadry Mazowsza. Dodatkowo wręczyliśmy nagrody za podniesienie kwalifikacji 5 sędziom oraz 6 trenerom. Nagrody specjalne otrzymali Pan Marcin Szczypiorski oraz Pan Krzysztof Tomaszewski.

To był kolejny dobry rok dla zawodników, trenerów, klubów W-MZJ. Członkami W-MZJ są już 103 kluby. W zawodach rangi mistrzowskiej wystartowało 388 zawodników reprezentujących  64 kluby działające na naszym terenie. Nasi zawodnicy zdobyli 189 medali. Jesteśmy N.1 województwem w Polsce!

Już drugi raz na gali nagrodziliśmy najlepszych zawodników i kluby. Dla najlepszych 3 zawodników i 3 klubów, Partner Gali W-MZJ firma DS AUTOMOBILES ufundowała weekendowe jazdy samochodem DS 7 Crossback.

W kategorii TOP OPEN w tym roku najlepszą zawodniczką Mazowsza została Zuzanna Prymek z KJ Aromer Józefin, drugie miejsce zajął Franciszek Jurzak z SKJ Ponylandia Wojciechowice a trzecie Tatiana Bierieżnow z KS Centurion Zaręby.

Najlepsze kluby W-MZJ za rok 2018 to KJ Aromer Józefin, SSKJ Grobice oraz SKJ Legia-Kozielska.

Pełna lista nagrodzonych w załączonej prezentacji. Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy za rok!